Róbert Švec vyzýva Uhríka a Mazureka: ZASTAVTE dúhové pochody na Slovensku

Dámy a páni. V najbližších dňoch sa na Slovensku uskutoční niekoľko dúhových pochodov. Ten najväčší a predpokladám, že najviac medializovaný bude v mesiaci júl v Bratislave.

V tejto súvislosti verejne vyzývam Milana Uhríka a Milana Mazureka, aby tieto pochody zastavili. Prečo? Nuž dôvod je prostý.

Spomínaní páni vo svojich videách pred eurovoľabmi, okrem iného, aj z dúhového pochodu v Bruseli presviedčali Slovákov, že „ak nechceme, aby toto prišlo na Slovensko“ tak sa treba tomu postaviť a zastaviť to. Pravdaže s témou pracovali v kontexte, že ak to chceme zastaviť je potrebné voliť „skutočných“ vlastencov.

A keďže voliči vyslyšali ich úpenlivé volania, aj priamo z Bruselu, a Uhrík a Mazurekom sa stali eurposlancami, vyzývam ich, aby plánované dúhové pochody na Slovensku zastavili.

Toľko sarkazmus a TERAZ už vážne…

Priatelia. Na tomto príklade je ukážkovo vidieť, aké nezmysly sú schopní komunikovať niektorí politici, ktorí sľubovali, že zastavia nezmysly z Bruselu, len aby sa dostali k dobre plateným funkciám TU.

Dúhové pochody sa dajú na Slovensku zastaviť iba týmito zákonnými spôsobmi. Buď slovenské samosprávy nedovolia konanie takýchto pochodov alebo Slovenská republika označí agendu LGBTI za nezákonnú a všetky iniciatívy s ňou spojené postaví mimo zákon.

A aj preto, Uhrík s Mazurekom v pozíciách europoslancov, aj kebyže sa naklonujú a obsadia všetkých 15 poslaneckých miest za Slovensko v europarlamente neovplyvnia konanie dúhových pochodov na našom území.

TOTO je realita, a všetko ostatné je iba také bla-bla-bla zo strany zvolených „skutočne slovenských europoslancov“.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: OSLAVUJEME 20. výročie vzniku Slovenského Hnutia Obrody: Noviny Právo Národa

—————————–

Milan Uhrík a Milan Mazurek počas dúhového pochodu v Bruseli. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds