SHO: Švec opäť naložil Kolíkovej v súvislosti s jej „chtíčom“ trestať ľudí za vyslovený názor

Dámy a páni! K abnormálne tupým návrhom Kolíkovej, ako trestať ľudí za názor ďalšia poznámka.

Čo sa stane, ak sa stane to, čo sa stáva posledné týždne pravidelnosťou, že to, čo bolo označené pred nejakým časom ako hoax sa ukáže že je pravda?

Pred niekoľkými mesiacmi bolo tí, ktorí hovorili o covid pasoch označení za dezinformátorov, pred niekoľkými týždňami boli tí, ktorí hovorili, že jedna včelička stačiť nebude a ľudia podstúpia 2, 3 a viac opichávaní experimentálnou gebuzinou označení za šíriteľov hoaxov, pred niekoľkými mesiacmi tí, ktorí tvrdili, že aj keď sa človek nechá opichať, bude vírus nielen šíriť, ale môže skončiť aj na pľúcnej ventilácii a na chorobu môže aj zomrieť, boli označení za nebezpečných klamárov… dnes toto všetko a mnoho iného je pravdou.

A čo sa stane s ľuďmi, ktorí budú podľa Kolíkovej abnormálne tupých zákonov odsúdení a po odsúdení sa z „hoaxu, ktorí šírili“ stane pravda a každodenná realita?

To bude ale rozkošný bordel právny. Ale pri tejto bande vládnych zločincov, ktorí v našom štáte spôsobili bordel kolosálny vo všetkých oblastiach, jeden bordel hore-dole. Ale tie zmarené ľudské príbehy a zničené ľudské životy… pani Kolíková.

Neviem, čo urobíte v takom prípade s ľuďmi, ktorí budú neprávom odsúdení, pani dočasná ministerka, ale ja presne viem, čo urobíme my s vami a vašimi komplicmi. Postavíme vás pred obnovené vojenské súdy za zločiny proti národu a štátu slovenskému. Pretože klin sa klinom vybíja a na vás neplatia diplomatické reči a ani skutky!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec reaguje na abnormálne tupé návrhy Kolíkovej, ako trestať ľudí za názor

————————

Mentálny svet Kolíkovej. Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds