FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš rozdal balíčky plné dobrôt aj deťom v Nitrianskom kraji

Kamaráti! Tak ako sme sľúbili, svätý Mikuláš navštívil aj deti v okresoch Komárno, Nové Zámky, Levice. Učinil tak v piatok 3. decembra.

Deti sa potešili balíčkom plných ovocia a sladkostí a rodinám sme venovali aj nákup základných potravín.

Touto cestou ďakujeme aj reštaurácii Nitrawa Pub, ktorá sa opäť aktívne zapojila do nášho sociálneho aktivizmu a rodinám venovala chutné obedové menu.

Svätý Mikuláš ale ešte nekončí svoju pochôdzku po našej vlasti a deti v projekte Staráme sa navštívi aj v priebehu budúceho týždňa. Pretože, poslušných detí v našom úspešnom projekte Staráme sa je veľa a Mikuláš má čo robiť, aby všetky navštívil. Ale ON to zvládne, veď je náš. 🙂

Ak máte záujem pomôcť nášmu Mikulášovi aj vy, môžete tak učiniť veľmi jednoducho Ako? No predseda takto TU. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť aj tým najmenším!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Svätý Mikuláš zamieril z Gemera na Šariš. Už čoskoro zavíta aj do Nitrianskeho kraja

————————

Obec Patince, okres Komárno:

Obec Svodín, okres Nové Zámky:

Obec Malé Ludince, okres Levice:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds