My sme to hovorili! VIDEO. Róbert Švec: Aké európske peniaze? To sú naše peniaze slovenské!

Dámy a páni! Prinášame vám novú rubriku s názvom My sme to hovorili!

V tejto rubrike budeme uverejňovať naše mediálne výstupy z rokov 2019, 2020, 2021… v ktorých sme varovali Slovákov pred politikou zločincov okolo Čaputovej a Matoviča, a predpovedali sme, čo naše spoločenstvo čaká, ak sa väčšina občanov slovenských nepostaví na odpor.

Dnes… Písal sa 11. júl 2020 a Róbert Švec jasne a priamočiaro, pred Úradom vlády SR v Bratislave vysvetlil, aký postoj má naše hnutie k politike Bruselu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci a akože odborníci sa doťahujú o tom, kto je… Švec im odkazuje…

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds