SHO: Pellegrini a jeho kumpáni opäť otvorene kolaborovali s Matovičom. Švec apeluje na Slovákov

Dámy a páni! Poslanci, ktorí sa v NR SR hlásia k strane Hlas na čele s Petrom Pellegrinim opäť verejne kolaborovali s vládnou mafiou.

Hlasovaním podporili plán z dielne korupčníka a úplatkára Igora Matoviča, ktorým chce uplácať dôchodcov s cieľom, aby sa ich čo najviac dalo opichať experimentálnou gebuzinou.

Aj týmto krokom vládni zločinci a ich kolaboranti v opozícii ohrozujú našich seniorov na zdraví a životoch, a ako správne politické a ľudské hyeny zneužívajú zlú sociálnu situáciu väčšiny slovenských dôchodcov.

Dámy a páni! Pozor na štandardnú opozíciu v NR SR, ktorá už otvorene kolaboruje s vládnou mocou. Aby sa nestalo, že po ďalších voľbách budeme mať ešte horšiu vládu ako máme teraz.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec mafiánovi Kollárovi: Ide vám o zdravie ľudí alebo o vaše špinavé kšefty!?

—————————-

Jedna a tá istá hodnotová mafia. Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds