FOTO. Čadca: Svätý Mikuláš odovzdal balíčky plné dobrôt aj deťom na severe našej otčiny

V sobotu chcel náš Miki prekvapiť dievčatá z okresu Čadca, ale prekvapili oni jeho. Netrpezlivo nás totiž vyčkávali pri bráničke domu a nevedeli sa dočkať mikulášskych balíčkov.

Tie im nakoniec už v teple príbytku, pri rozsvietenom stromčeku, odovzdala Katarína Boková.

No a ako by to bolo, ak by si naše dievčence symbolicky nezapálili prskavky a neposlali tak pozdrav ockovi do neba, ktorý dievčatám stále chýba?! Nemysliteľné, a aj tento rok naša Katka tento dojemný „rituál“ s dievčatami absolvovala!

Taktiež sme odovzdali potraviny a drogériu, ktoré do projektu venovala naša štedrá sympatizantka z Nového Mesta nad Váhom.

Odkaz Kataríny Bokovej vám, priatelia: V tejto nepriazni, ktorú nám naordinovali darobní politici, hľadajme cesty k sebe, nachádzajme v sebe ľudskosť a nedajme strachu šancu. Nielen naše deti, ale aj my všetci potrebujeme nádej, vzájomné kontakty a pomocnú ruku. Nezabúdajme na to, prosím!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Lučenec: Mikuláš zlanáril už aj Ježiška a spoločne obdarovali deti v projekte Staráme sa

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds