SHO: Vládni zločinci a akože odborníci sa doťahujú o tom, kto je… Švec im odkazuje…

Dámy a páni! Konzílium akože odborníkov sa za protiprávne a alogické rozhodnutia, ktoré oni nazývajú nariadenia, vyhovára na vládnych zločincov a vládni zločinci nás presviedčajú, že ich akože nariadenia sú výsledkom rozhodnutí konzília akože odborníkov.

Takže, rečou ich kmeňa, rečou covidových zločincov, nikto z nich za chaos a bordel v našom štáte nenesie zodpovednosť.

Tak to teda NIE! Všetkých vás postavíme pred obnovené vojenské súdy TU! Do jedného! Radšej ísť príliš ďaleko ako nedostatočne! Ani jeden z nich nesmie a ani neujde ruke slovenskej, ruke spravodlivosti.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pellegrini a jeho kumpáni opäť otvorene kolaborovali s Matovičom. Švec apeluje na Slovákov

————————

Časť organizovanej skupiny zločincov. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds