FOTO. Projekt Staráme sa: Mikuláš úspešne absolvoval svoju tohtoročnú púť. Nastupuje Ježiško

Dámy a páni! HOTOVO! Náš Mikuláš už obehal každú jednu rodinu, ktorej pomáhame a potešil v nich každé jedno dieťa bohatým balíčkom, v ktorom si našli samé dobroty.

Ako posledné dve si vybral tie z okresu Nitra. Najskôr zavítal na Klokočinu v Nitre, a potom prostredníctvom Štefana Polačika, podpredsedu SHO, aj do obce Zbehy. Aj v týchto prípadoch bola radosť minimálne obrovská! Ďakujeme, priatelia!

Bez vás, dobrých duší, ktoré nám v našej mikulášskej výzve pomohli, by sa nám samým takto bohato nepodarilo vyčarovať nejeden (nielen) detský úsmev na perách. Je skvelý pocit vidieť nielen predmetnú radosť detí v núdzi, ale aj to, že sa ako národ a spoločenstvo dokážeme aj v takýchto krušných časoch spojiť pre dobrú vec. To nám dáva nádej, že všetko dobre dopadne, pretože ľudskosť a slovenská dobrosrdečnosť ešte žije!

Ale POZOR! Náš úspešný projekt však Mikulášom nekončí, pokračuje ďalej a už sa pripravujeme na ďalšiu pomoc v ňom. A keďže sa blížia najkrajšie sviatky v roku, naša pomoc sa bude niesť v ich duchu.

Svoju pomocnú ruku môžete podať aj vy, a to nasledovne: pomôcť môžete buď dobrovoľným finančným príspevkom na účet o. z. SHO: SK7665000000000020148117, do poznámky napíšte PSS DAR VIANOCE a my za vaše príspevky nakúpime všetko, čo treba, platnými stravnými lístkami, ktoré nám môžete poslať poštou na adresu: Slovenské Hnutie Obrody, P.O.BOX C 1, 949 01 Nitra alebo môžete pomôcť aj trvanlivými potravinami, ako napríklad slovenskými jablkami, oblátkami či inými pochutinami, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať.

Ďakujeme, dobrí ľudia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Čadca: Svätý Mikuláš odovzdal balíčky plné dobrôt aj deťom na severe našej otčiny

—————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Nitrianska mestská časť Klokočina

Obec Zbehy

Svätý Mikuláš a „naše“ deti v okrese Nitra. 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds