Načo slúži fiktívna pandémia koronavírusu? SHO: Aj na nehorázne rozkrádanie verejných financií

Samospráva sa vzdáva mobilných odberových miest (MOM). Kým mestá a obce dostávajú päť eur za každé špáranie v nose, ktoré je liberálnou propagandou označované ako testovanie, prevádzkovatelia MOM dostávajú paušálnu platbu. Mesačne aj tridsaťtisíc eur, hoci by neotestovali nikoho. Jeden prevádzkovateľ pritom môže mať otvorených napríklad aj desať odberových miest, za ktoré nakoniec od štátu dostane 300-tisíc eur. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Tak to je nehoráznosť obludných rozmerov. Rozkrádačka v mene fiktívnej pandémie koronavírusu. A aj to je jeden z dôvodov, prečo slovenskí živnostníci a podnikatelia prežívajú zo dňa na deň bez dostatočnej podpory zo strany vlády a veľká časť z nich aj krachuje. Verejné financie sa rozhadzujú aj takýmto spôsobom na niečo, čo je tak na dve veci v boji s koronavírusom.

Rečičky o tom, že minister Krajčí by mal odstúpiť, poprípade by mal odstúpiť aj Matovič a mali by byť nahradení lepšími manažérmi neobstoja. Padnúť musí celá vláda, ktorá okráda náš štát a ničí zdravie a životy Slovákov!

A musí nastúpiť vláda rozumných a zodpovedných vlastencov, nominantov proslovenských politických subjektov, akým je aj Slovenské Hnutie Obrody TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Pavol Skýpala: Cesta k slobode? Tá sa ukrýva v dobrovoľnosti. Ale v tej skutočnej!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds