Pavol Poprocký: Nie je ihla ako ihla. Vybral som si ihlu, ktorá zachraňuje životy

V piatok, 19. februára, som v rámci našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO, ktorú pravidelne organizujeme cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa, v Rimavskej Sobote spoločne s mojimi kolegami TU daroval tú najvzácnejšiu tekutinu na svete.

Krv som daroval už po 29-krát a o tri mesiace pôjdem, ak mi to zdravotný stav bude povoľovať, zas. Nemusí ma o tom presviedčať žiadna celebritka, akou je napríklad Zuzana Č., Adela V., Ondrej K., Marek H., Jozef K. a iní, pretože sám veľmi dobre viem, čo je nielen pre mňa, ale aj pre našu spoločnosť skutočne životne dôležité.

A je to naozaj ihla. Ale tá ihla, ktorá zachraňuje životy iných. Je to tá ihla, ktorej vpichnutie nie je motivované strachom a zastrašovaním. Je to tá ihla, ktorá je motivovaná láskou, dobrosrdečnosťou a spolupatričnosťou. Je to tá ihla, ktorej sa vôbec nemusíte báť…

Takú ihlu si ja nechám pichnúť vždy. A čo vy, priatelia?

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Tam, kde iní vajatajú, my konáme! Opäť sme podali pomocnú ruku

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds