Očkovanie proti koronavírusu. Róbert Švec: Liberálna propaganda odkryla svoju pravú tvár!

Hospodárske noviny: Vstupujeme so éry stáleho očkovania, kvôli mutáciám sa pôjde zase a znova.

Na odkrytú tvár liberálnej propagandy reaguje Róbert Švec:

Smiali sa nám, keď sme tvrdili, že testovanie je iba testovaním ochoty národa ohnúť chrbát a prispôsobiť sa. Smiali sa nám, keď sme tvrdili, že očkovaním nič neskončí, všetko iba začne. Ale už čoskoro sa prestanú smiať!

Slováci! Neverte liberálnej propagande a konečne sa postavte na odpor. Bojkotujte testovanie a aj očkovanie. Hromadne vypovedajte poslušnosť Matovičovej vláde! Nerešpektujte jej hlúpe a nezákonné nariadenia!

Nebol som sa ani raz testovať testami, ktorými by Matovič netestoval ani psa, nerešpektujem zákaz vychádzania a iné tupé, a nezákonné nariadenia vlády a nepôjdem sa ani očkovať neovereným „sajrajtom“.

My v SHO sme si už vybrali. Vybrali sme si cestu občianskeho odporu v súlade s článkom 32 Ústavy Slovenskej republiky.

Od 20. októbra 2020 nerešpektujeme a vedome porušujeme nariadenia Matovičovej vlády TU! Odpor je cesta!

————————–

Prečítajte si tiež: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k povinnému očkovaniu

————————–

Liberálna propaganda odhalila svoju pravú tvár. Zdroj obrázku: Hospodárske noviny

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds