Nastal čas krágľovať politických oponentov. SHO: A krágľovať bude Matovičova vládna luza!

Určite si mnohí z vás pamätáte na to, ako údajná demokratická a slušná opozícia v roku 1994 označila nočné rokovanie NR SR, počas ktorého vtedajšia vládna koalícia urobila personálne zmeny v štátnych inštitúciách, za Noc dlhých nožov.

Pripomínam, že Noc dlhých nožov je označenie pre vraždenie Hitlerových oponentov nielen v radoch SA, ktoré sa odohralo v roku 1934. Ale to, čo predviedla vládna moc 28. decembra  2020 v NR SR, tak to, dámy a páni, ak mám použiť slovník akože slušných demokratov, na to sa nechytá ani Noc dlhých nožov, lebo takýto postup by nevymysleli ani Hitler s Mussolinim pri večernom čaji.

Doteperiť pozitívnych poslancov na COVID-19 do budovy NR SR, nechať ich hlasovať akože za nejakou bezpečnou fóliou a celé to manažovať na základe pochybnej vyhlášky ešte pochybnejšieho hlavného hygienika Mikasa, je teda vrchol arogancie a dôkaz toho, že demokracia na Slovensku definitívne skapala. Citujem: „Poslanci schválili novelu ústavného zákona, podľa ktorého môže vláda predlžovať núdzový stav vždy o 40 dní. Zároveň musí vláda požiadať do 20. dňa od vyhlásenia núdzového stavu, o súhlas parlament. Dvadsiata schôdza sa po necelých 20 minútach skončila. O novele poslanci nediskutovali, iba hlasovali. Spolu hlasovali 11-krát.“ (Zdroj TU)

Takto si Matovičova vláda zabezpečila to, že celé volebné obdobie môže byť a aj bude vyhlásený núdzový stav a politických oponentov bude nielen politicky krágľovať, lebo núdzový stav a fiktívna pandémia koronavírusu.

Slovensko je v ohrození a skutočná pandémia ľudskej tuposti, arogancie a Matovičovej svojvôle nabrala v pondelok 28. decembra 2020 nový a veľmi nebezpečný kurz. A každý, kto sa na tomto znásilnení demokracie a slobody dnes, a nielen dnes, podieľal je vinný v plnom rozsahu.

Záleží na každom jednom rozumnom a zodpovednom vlastencovi ako sa k tejto situácii postaví. Môže byť ticho alebo bojovať! Ja v tom mám jasno! Neuhnem ani o milimeter a budem aj naďalej bojovať za to, aj na námestiach a v uliciach našich miest TU, aby sa Slovensko zbavilo tejto Matovičovej vládnej luzy, ktorá ohrozuje demokraciu, slobodu, práva občanov a aj slovenskú štátnosť.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

Foto na titulke: Peter Pčolinský, poslanec NR SR za Sme rodina.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Podnikatelia krachujú, ale Matovič chce vydávať vládne noviny, ktoré zhltnú milióny

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds