Švec na adresu Čaputovej: Vaša akože kritika Matoviča je deravá ako lacný nekvalitný ementál

Prezidentka Čaputová opäť dokázala, že jej slová kritiky na adresu vlády Igora Matoviča sú iba divadlom. Tak, ako mohla na jeseň zastaviť protizákonné celoplošné testovanie Slovákov, tak mohla bojkotovať aj novelu ústavného zákona o bezpečnosti štátu, ktorá umožní predlžovanie núdzového stavu.

NR SR ju schválila v pondelok 28. decembra 2020 na mimoriadnej schôdzi, aj za škandalóznej účasti poslancov, ktorí sú pozitívni na COVID-19. (Zdroj TU)

Ale… Neurobila tak a novelu podpísala. Pani prezidentka ste komplicom v tejto špinavej hre a vaše sladké politické akože kritické rečičky na adresu Matoviča sú deravé ako lacný nekvalitný ementál.

Za nezákonné dianie v našom štáte ste vinná aj vy v plnom rozsahu a ste súčasťou hodnotovej mafie, ktorá ničí náš štát. Pamätáme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenské Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Nastal čas krágľovať politických oponentov. SHO: A krágľovať bude Matovičova vládna luza!

————————-

Chápadlá hodnotovej mafie, ktorá ničí náš štát a zdravé hodnoty: Matovič a Čaputová. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds