Noviny Právo Národa: Chcú Slováci liberálnu demokraciu? Alebo skutočnú demokraciu a silných štátnikov?

Denník Pravda organizuje diskusiu na tému: November ’89: Kam sme sa to dopracovali? A vylieči našu demokraciu len tvrdá ruka? A zároveň sa pýta: Chceme liberálnu demokraciu, ale bez prívlastku? A vylieči ju osvietený líder?

Dámy a páni. Do diskusie sa pripájam s týmto verejným príspevkom…

V praxi sa napĺňa to, čo dlhodobo komunikujeme, že pre vládnych zločincov sú záujmy slovenských ľudí na poslednom mieste, že z nášho štátu sa stala nesvojprávna kolónia a že súčasná parlamentná opozícia, česť výnimkám, je v tom namočená dlhodobo až po uši.

Naša vlasť potrebuje štátnikov a silných vodcov, ktorí majú gule politické a ktorí vyženú túto luzu vládnu a aj opozičnú minimálne na smetisko dejín a obnovia poriadok, a proslovenské smerovanie nášho štátu dovnútra aj navonok. Slovensko potrebujeme vo vedení rozumných a zodpovedných vlastencov, ľudí, ktorí okrem okamžitých krokov na vnútorné obnovenie nášho štátu budú mať a aj majú dlhodobú víziu Slovenska minimálne na 25 rokov.

Konštatujem, že súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia sa vyčerpal, uvrhol Slovensko do chaosu, biedy, utrpenia, bordelu, neistoty a preto musia nastúpiť lekári, politickí lekári, ktorí náš štát postavia opäť na nohy, spoločne s vami.

Áno, Slovensko potrebuje, aby ho viedli ľudia Slovenského Hnutia Obrody, ľudia, ktorí svojou dlhodobou prácou (od roku 2004 ako občianske združenie a od roku 2019 aj ako politické hnutie) dokazujú, že sa nenechajú zastrašiť a ani kúpiť, a že majú jasnú a pevnú proslovenskú orientáciu.

A kto je pre nás partnerom? Každý subjekt, ktorý ma proslovenskú orientáciu. So subjektmi, ktoré sa hlásia k dekadentným euroatlantickým hodnotám si nemáme čo povedať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Referendum 2023: Budúcnosť nášho štátu závisí od každého jedného z nás. Zapojte sa do pripravovanej…

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds