Noviny Právo Národa: Čaká nás kolaps zdravotníctva? Róbert Švec to vidí takto…

Dámy a páni. Médiá nás strašia, a nielen médiá, že nás čaká kolaps zdravotníctva.

Myslím si, že naše zdravotníctvo už dávno melie z posledného a to, čo sa okolo neho deje posledné dni, bude pravdepodobne iba posledný klinec do jeho rakvy. Kde nastala chyba systémová?

V deň, kedy sa dovolilo, aby súkromné zdravotné poisťovne podnikali s povinnými odvodmi Slovákov, začala agónia slovenského zdravotníctva. To bola a je zlodejina tisícročia! V zdravotníctve nesmie byť súkromný kapitál, lebo tomu ide vždy len a len o zisky!

Zdravotníctvo mala zostať v rukách štátu, pri plnej hmotnej a trestnoprávnej zodpovednosti štátneho manažmentu. Štát môže byť a aj bude dobrý vlastník a aj hospodár, keď ho budú riadia rozumní a zodpovední vlastenci.

Za posledné roky odtieklo zo zdravotníctva cez súkromné poisťovne toľko miliónov, aj do zahraničia, že ak by sme ich dnes mali k dispozícii, neboli by žiadne závažnejšie problémy. O tom som presvedčený na 100%. Jednoducho, zo zdravia sa stal tovar a z pacientov čísla.

A to, kde sa dnes nachádza naše zdravotníctvo, nie je iba maslo na hlave súčasných vládnych zločincov okolo Matoviča a Hegera, ale aj Fica, Danka, Pellegriniho, Bugára, Sulíka… , ktorí v našom štáte vládli a dovolili, aby sa naše zdravotníctvo, ktoré bolo na svetovej úrovni prepadlo na úroveň… Nech si každý doplní paralelu podľa svojej chuti.

Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že povinné zdravotné odvody Slovákov sa musia točiť v štáte slovenskom, a bude dosť peňazí na všetko podstatné a dôležité. A súkromné zdravotné poisťovne môžu fungovať, ale na báze dobrovoľného pripoistenia občanov.

Taká je naša vízia a tak sa aj stane. Amen!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec vyzýva Európsky parlament, aby prstom ukázal na ďalšie štáty, ktoré podporujú terorizmus…

————————–

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds