VÝZVA. Referendum 2023: Budúcnosť nášho štátu závisí od každého jedného z nás. Zapojte sa do pripravovanej…

Dámy a páni. Tak ako sme vám sľúbili, pred januárovým referendom sme pripravili kampaň, ktorej cieľom má byť zmobilizovať čo najväčší počet voličov, aby sa referenda zúčastnili.

Súčasťou mobilizačnej kampane bude aj špeciálna titulná strana novín Právo Národa.

Naším cieľom je zabezpečiť tlač špeciálnej strany v počte niekoľko desiatok tisíc kusov, ktoré budú následne rozdané občanom vo všetkých krajoch slovenských.

Ak vám záleží na tom, aby bolo čo najviac kusov rozdaných v mestách po celom Slovensku, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – referendum.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. 

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Kto si zaslúži žiť presne taký život, aký dnes na Slovensku žijeme?

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds