Situácia v zdravotníctve: Róbert Švec sa pustil do Hegera: Ste mentálny bezdomovec? Alebo…

Dámy a páni. Hlava organizovanej skupiny vládnych zločincov vyrobila ďalšiu HANBU pre Slovákov.

Médiá informujú: Premiér Eduard Heger požiadal predsedov vlád Česka, Poľska a Maďarska o pomoc v zdravotníctve. Informoval o tom po samite predsedov vlád V4 v Košiciach. Premiéri susedných krajín mu podľa jeho slov deklarovali ochotu pomôcť v prípade, že by Slovensko potrebovalo od budúceho mesiaca lekárov do nemocníc.

Konštatujem: Buď je Heger taký mentálny bezdomovec alebo to robí naschvál! Predseda vlády štátu slovenského žiada predsedov vlád susedných štátov o lekárov do slovenských nemocníc.

To je prejav totálnej neschopnosti, ale aj prejav toho, že Heger a jeho kumpáni sú len správcami kolónie cudzích pánov a vedome zvnútra likvidujú náš štát. A tomu sa hovorí piata kolóna! Je to hanba a celá Európa sa nám smeje. Ale takto to dopadne, keď väčšina Slovákov volí menšie zlo a velebí teóriu o prepadnutom hlase.

Ak sa vám od decembra nedostane lekárska starostlivosť, tak si spomeňte na moje slová TU a program Slovenského Hnutia Obrody v oblasti zdravotníctva TU.

Hore hlavy, Slováci. Máme na viac.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Písal sa 25. november 1992: Švec k výročiu prijatia ústavného zákona o zániku štátu Slovákov a Čechov

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds