PONUKA pre TV Markíza: Vládna koalícia bojkotuje, SHO vyzýva na…

Z médií sa dozvedáme, že koaliční lídri sa dohodli, že ich ministri v Markíze diskutovať nebudú. 

Lebo… Dôvod v tejto chvíli nie je až tak dôležitý, dámy a páni, ako ponuka, ktorú verejne prezentujem pre TV Markíza.

Ľudia Slovenského Hnutia Obrody sú pripravení zúčastňovať sa diskusií v relácii Na telo a vzhľadom na naše originálne a kreatívne názory na udalosti doma a vo svete garantujeme Markíze minimálne dvojnásobnú sledovanosť ako doteraz.

Takže, kompetentní z TV Markíza mailujte, faxujte, telefonujte… Sme pripravení kedykoľvek a s kýmkoľvek na vecnú diskusiu, ale pekne od podlahy.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Migračný pakt EÚ prijatý. SHO reaguje: My sme to hovorili!

————————-

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds