FOTO. Bánovce nad Bebravou: ÁNO slovenskej štátnosti… Pod týmto heslom sa niesla ďalšia buntácia pouličná

Dámy a páni. Písal sa 17. november 2022…

Rozumní a zodpovední vlastenci sa stretli pred sochou Ľudovíta Štúra na Námestí Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou (pretože za najväčší výdobytok 17. novembra 1989 považujeme obnovenie slovenskej štátnosti TU), aby spoločne manifestovali naše odhodlanie ochraňovať slovenskú štátnosť pred euroatlantickými panáčikmi, ktorí chcú urobiť z nášho národného spoločenstva masu otrokov.

ÁNO slovenskej štátnosti… Pod týmto heslom sa niesla ďalšia diskusia Slovenského Hnutia Obrody s občanmi slovenskými, tentokrát v Bánovciach nad Bebravou, počas ktorej sme prezentovali naše postoje, ale aj predstavy o tom, ako by malo Slovensko fungovať a na akých hodnotách by malo a aj bude stáť.

Najbližšie sa stretneme začiatkom decembra v Poprade. Podrobnosti o podujatí na slovenskom severe uverejníme už čoskoro. 🙂

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na škandál v RTVS, ktorá aj 17. novembra šírila bludy. Naživo

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds