Noviny Právo Národa: Orbán opäť urazil Slovensko. Róbert Švec mu poslal TENTO odkaz…

Dámy a páni. Orbán opäť ukázal svoju pravú tvár! Tvár šovinistu!

Na futbalovom štadióne sa promenádoval so šálom okolo krku, na ktorom bolo vyobrazené Veľké Uhorsko v maďarských národných farbách (fotka pod článkom). Pripomínam, že v Uhorsku žilo niekoľko národov (vrátane Slovákov), pričom Maďari neboli v Uhorsku väčšinovým národom. Taká je objektívna a historická pravda.

Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo upozorňuje na falošnú politiku Orbána voči susedným štátom Maďarska. Jedna vec je ochraňovať národné a štátne záujmy pred diktátom Bruselu TU, ale druhá vec je prezentovať a presadzovať iredentizmus.

Myšlienky revizionizmu, iredenty a šovinizmu nepatria do Európy 21. storočia. Slováci a Maďari musia spoločne bojovať proti novodobému žaláru národov – Európskej únii TU, ale ako rovnocenní partneri a každý vo svojom štátnom dome – v Slovenskej republike a Maďarsku.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Gratulujem! Orbán porazil liberálov. Ale musíme sa mať pred ním na pozore!

————————

Šovinista a revizionista Viktor Orbán so šálom s motívom Veľkého Uhorska. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Aj Andrej Danko, predseda SNS nekriticky velebí Viktora Orbána. Zdroj fotky: Internet

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds