Noviny Právo Národa: Najnovšie vydanie poctivej proslovenskej tlačoviny je už na ceste k vám

Dámy a páni. Najnovšie číslo novín Právo Národa je už na ceste k svojim čitateľom.

Staňte sa aj VY čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny a za príspevok vo výške iba 12 eur vám budeme v priebehu celého roka 2022 posielať noviny prostredníctvom Slovenskej pošty. V spomínanom dobrovoľnom príspevku sú zahrnuté čísla 05-06, 07-08, 09-10 a 11-12/2022.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu a staviate sa na odpor organizovanej skupine vládnych zločincov.

Právo Národa sú noviny, ktorých srdce bije pre Slovensko a ktorých poslaním je šíriť objektívnu pravdu. Noviny, v ktorých sa dočítate to, čo v žiadnom inom tlačenom periodiku na Slovensku.

Naše noviny si môžete objednať TU.

Pretože… Pravda oslobodzuje.

————————-

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký k 5. júlu: Slováci! Držme sa našich hlbokých a mohutných koreňov slovenských!

————————-

Titulná strana našich novín, číslo 05-06/2022.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds