ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakovali cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu obranyschopnosť, kvôli údajnej ruskej hrozbe TU.

Dámy a páni. DVADSAŤ rokov členstva v NATO nás pripravilo nielen o obranyschopnosť, čo potvrdili svojou ďakovačkou aj tí, ktorí velebia naše členstvo v tejto zločineckej organizácii (Pellegrini, Kaliňák… ), ale aj o suverenitu a zvrchovanosť.

Médiá informujú: Na vrchole kampane pred prezidentskými voľbami hovoril Peter Pellegrini, že by mal problém s tým, aby slovenskí vojaci vyrazili na pomoc napadnutému spojencovi z NATO. Vysvetlil to tým, že nemajú vraj žiadne zbrane. „Nemali by sme im čo dať do rúk. Momentálne nevieme pomôcť našim spojencom, pretože máme zdecimovanú armádu,“ hovoril v debate RTVS pred druhým kolom volieb.

A… Ako bonus sme sa dozvedeli, že najväčšou zahraničnou vojenskou silou na Slovensku sa stáva španielska armáda. Slováci môžu španielskych vojakov najčastejšie stretávať v civile v okolí Zvolena či Veľkého Krtíša.

Konštatujem: Pokiaľ súčasná druhá Slovenská republika nebola členom NATO, tak sme mali aj lietadlá, tanky, aj ľudí, ktorí boli ochotní bojovať za náš štát slovenský a dokázali sme si chrániť aj náš vzdušný priestor.

A dnes? Po 20 rokoch členstva v NATO? Podľa vrchného veliteľa našej armády slovenskí vojaci nemajú ani zbrane, ktorými by bránili naše územie, tých pár tankov, by nestačilo ani na obranu priemerne veľkého okresného mesta a o strážení vzdušného priestoru taktne pomlčím.

TAKŽE sme totálnou vojenskou kolóniou NATO a pravdaže terčom. VINNÉ sú nielen vlády Hegera a Matoviča (ako sa nám to snaží niekto nahovoriť), ale aj všetky vlády za posledných 20 rokov, vrátane vlád Smeru, ktoré stáli a stoja neochvejne na pozíciách členstva Slovenska v zločineckej organizácii NATO. Pravdaže aj slovenskí prezidenti (na čele s agentkou Čaputovou), ktorí podporovali členstvo SR v NATO.

Naša víziu pre Slovensko si môžete prečítať TU.

TAKŽE, stačí si len vybrať, dámy a páni. Pokračujúci armádny marazmus, ktorý ponúkajú vlády, ktoré velebia naše členstvo v NATO alebo silná slovenská armáda, ktorá bude odhodlaná a aj schopná brániť slovenský životný priestor. TO vám ponúka Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec vyzýva Uhríka a Mazureka: ZASTAVTE dúhové pochody na Slovensku

————————–

Zdroj fotiek: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds