FOTO: Výročie podpísania Trianonskej mierovej zmluvy sme oslávili v Rimavskej Sobote

Dámy a páni. Tak ako sme avizovali, v nedeľu 4. júna sme v Rimavskej Sobote oslávili výročie podpísania Trianonskej mierovej zmluvy.

Ďakujeme zástupcom a milým dámam z Matice slovenskej v Rimavskej Sobote a aj zo Štúrova, a tiež zástupcom Združenia slovenskej inteligencie za to, že prišli medzi nás a spoločne sme oslávili 4. jún 1920.

Taktiež ďakujeme poslancovi Mestského zastupiteľstva v Rimavskej Sobote Ivanovi Hazuchovi za účasť na podujatí a aj za to, že sa účastníkom akcie prihovoril.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Deň 4. jún 1920. Dôležitý dátum v dejinách Slovákov. Ďakujeme, Trianon

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds