Dočasnosť liberálnych zločincov v praxi: Najprv do konca júna, teraz do konca septembra a potom…

Dámy a páni! Pamätáte sa, ako vládni zločinci pred pár týždňami zablokovali nepohodlné spravodajské stránky Hlavný denník, Hlavné správy… a to z toho dôvodu, že sú údajne konšpiračné a dezinformačné (čítajte s porozumením: nešíria manipulatívnu liberálnu propagandu).

A ešte mali tú drzosť argumentovať, že opatrenie je len „dočasné“, do konca júna. Ich „dočasnosť“ sa už posunula do konca septembra a takmer nikto nepochybuje, že liberálna dočasnosť bude pokračovať aj po septembri.

A aj preto, Slovenky a Slováci, opätovne vás vyzývame, aby ste nečakali na to, kým liberálna cenzúra zasiahne všetky duchom slobodné spravodajské stránky a stránky, ktoré šíria objektívnu pravdu, ako napríklad aj stránka Slovenského Hnutia Obrody.

Už dnes sa pripravujte na to, že čo bolo na internete tam už čoskoro nemusí byť. Okrídlená veta: „Veď všetko je na nete“, je už neaktuálna a stáva sa z nej mentálny stereotyp!

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa, poctivej proslovenskej tlačoviny. DOBA papierová nastala! Naše noviny si môžete objednať TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: SHOCAST. Pavol Poprocký otvorene: Keď je ľuďom všetko jedno, tak potom nech sa deje…

————————–

Právo Národa. Noviny, ktorých srdce bije pre Slovensko. Už od roku 2001. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds