Noviny Právo Národa: Róbert Švec adresoval priamu a jasnú reč sympatizantom odídencov od Kotlebu

Dámy a páni! Blížia sa voľby, podľa všetkého, a opäť nastáva to, čo sa cyklicky opakuje pred voľbami, vždy keď sa blížia.

A to výzvy na spájanie, spoluprácu a o tom, kto by mal zahodiť svoje ego, lebo je veľké ako balón. Dnes budem reagovať na množiace sa výzvy sympatizantov odídencov od Kotlebu okolo Uhríka.

Vážení sympatizanti odídencov. Je komické čítať vaše statusy o tom, že máme zahodiť svoje egá, konkrétne aj ja to svoje, a máme sa spojiť s odídencami a nemáme trieštiť národné sily.

Tak vám len pripomínam, že vaši odídenci rozbili parlamentnú politickú stranu, ktorá sa tiež hlási k národným hodnotám, vaši odídenci nereflektovali na výzvy, aby nezakladali ďalší politický subjekt (presne povedané, oni ho nezaložili, iba premenovali už existujúci politický subjekt), oni sú tí, ktorí nehľadia na záujem proslovenskej scény a egoisticky si idú to svoje, oni sú tí, ktorí svoje hodnotové ukotvenie hodili cez palubu, len aby sa zapáčili Robertovi F. a iným euroatlantickým krivákom. A mohol by som pokračovať.

Takže, vážení sympatizanti odídencov, ak už vypisujete statusy o spájaní a spolupráci, začnite tým, že statusy a výzvy budete adresovať svojim obľúbencom, aby ste si spoločne s nimi najprv pozametali pred vlastným prahom a potom budete mať morálne právo poúčať iných.

A už keď tak radi, vážení sympatizanti odídencov, vypisujete o spolupráci, budete môcť dokázať to, že to myslíte úprimne už o pár hodín vo Zvolene TU.

Za Slovenské Hnutie Obrody opäť konštatujem, že sme pripravení rokovať a spolupracovať s každým, kto prejaví záujem rokovať a spolupracovať s nami, ale NIKDY nebudeme robiť žiadne kompromisy s pevným proslovenským hodnotovým ukotvením nášho hnutia.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Pokračujeme v aktivitách pouličných. Tento víkend aj vo Zvolene

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds