Referendum 2023: Pokračujeme v aktivitách pouličných. Tento víkend aj vo Zvolene

Dámy a páni. V decembri bola vládnym zločincom okolo Hegera vyslovená v slovenskom parlamente nedôvera a čo sa stalo? NIČ! Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami.

Včera sme vás informovali o našej – vašej pokračujúcej mobilizačnej kampani pred januárovým referendom TU.

Sme veľmi radi, že na našu výzvu zareagoval aj Pavol z Poltára, ktorý zabezpečil do kampane tlač 500 kusov špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa (fotka pod článkom). Ďakujeme, Pavol.

Prebiehajúcu kampaň môžete podporiť aj vy, kamaráti, a to doma spôsobmi… Presne tak isto ako Pavol z Poltára, v tom prípade nás kontaktujte mailom na sho@sho.sk alebo ľubovoľným finančným príspevkom, ktorý môžete poukázať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – referendum.

Ďakujeme. A pamätajme. Všetko čo robíme, sebe robíme, Slováci.

Tento víkend budeme aktívni aj vo Zvolene TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec k manipulatívnej liberálnej propagande v súvislosti s 30. výročím obnovenia slovenskej štátnosti

————————

Ďakujeme, Pavol z Poltára. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds