Švec k manipulatívnej liberálnej propagande v súvislosti s 30. výročím obnovenia slovenskej štátnosti

To, akým spôsobom sa manipulatívne liberálne médiá hlavného prúdu postavili k 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti je presne to, čo som očakával.

Od taktiky „nevidím, nepočujem, nehovorím“, lebo tentokrát túto taktiku použiť nemohli, využili taktiku zosmiešňovania, zaznávania, kriminalizovania, dehonestovania… tých, ktorí sa pred 30 rokmi zaslúžili o vznik súčasnej druhej Slovenskej republiky. A žiaľ, v tejto taktike im sekundovala a sekunduje aj verejnoprávna RTVS.

Priestor v médiách dostávali a dostávajú najmä politické mŕtvoly typu Bugár, Weiss, Dzurinda, Mikloš, Figeľ, Mikloško… , teda tí, ktorí začiatkom 90. rokoch 20. storočia robili všetko preto, aby sa slovenská štátnosť neobnovila.

Mnohí z nich hlasovali v slovenskom parlamente aj proti prijatiu Deklarácie SNR o zvrchovanosti Slovenskej republiky (17. júl 1992) TU a aj proti prijatiu Ústavy SR (1. september 1992) TU. Ale to im nebránilo v tom, aby po roku 1998 zastávali vládne a iné ústavné funkcie v štáte, ktorý nechceli.

A pomyselnou čerešničkou na veľmi pokazenej mediálnej torte liberálnej propagandy bola a je stále dookola používaná fráza, že Slovensko má 30 rokov. A to je obludné zavádzanie.

Naša obnovená slovenská štátnosť má 30 rokov, ale Slovensko – územie na ktorom žili a žijú Slováci, je omnoho, omnoho staršie.

Všetky tieto podprahové kroky súčasnej mediálnej propagandy majú za cieľ jediné: Pestovať u Slovákov pocit menejcennosti a pocit toho, že si náš národ nevie vládnuť a potrebuje večne nejakých tútorov a že „táto krajina“ má svoju štátnosť iba 30 rokov.

A aká je objektívna pravda, Slovenky a Slováci? Odpovedá Ľudovít Štúr: Dávno to bolo, dávno, pred tisícročím, čo na zemi tej, po ktorej kráčate a do ktorej po tvrdej práci skladáte kosti svoje ku kostiam otcov, rozmáhala sa veľká, ľudnatá, bohatá a slávna krajina, Veľkou Moravou nazývaná: to bola zem a krajina vašich otcov. Od rieky Torysy, tam pri Tise, zabiehala k širokému Dunaju, a od neho k Tatrám a za Tatrami ešte široko-ďaleko rozprestierala sa Poľskom, Českom a Sliezskom k diaľnym končinám: bola to veľká krajina! Veľká ako Dunaj medzi európskymi riekami a ako Tatra nad horami! TU

Hore hlavy, Slováci. Nám patrí budúcnosť! Budúcnosť sily, hrdosti a odhodlania.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami

————————-

Socha kráľa Svätopluka, kráľa Slovákov a Slovanov, na Bratislavskom hrade. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds