Noviny Právo Národa: Róbert Švec k aktuálnej situácii v bezpečnostných zložkách nášho štátu

Vojna v bezpečnostných zložkách nášho štátu slovenského!?

Čo sa to deje na Slovensku? Pýtajú sa mnohí. Ja to čítam TAKTO…

Za vyše 20 rokov sa v našom štáte nakopilo zlo, ktoré sa zhmotnilo do súčasnej politickej chobotnice – mafie.

V súčasnosti neprebieha zápas medzi dobrom a zlom, ale prebieha zápas medzi chápadlami tej istej politickej hodnotovej chobotnice, ktorá, okrem iného, velebí členstvo Slovenska v zločineckých organizáciách EÚ a NATO. Medzi sebou bojujú o ovládnutie nášho štátu liberáli – progresívci + ich komplici (Čaputová, Hamran… ) a liberáli – smeráci + ich komplici (Danko, Huliak… ).

Konštatujem: Čím skôr sa spomínaná chobotnica samovykynoží, tým lepšie pre Slovensko a možno si už konečne voliči slovenskí uvedomia, že nemajú podporovať politických mafiánov, ktorí špinia v našom štáte už vyše 20 rokov, ale majú podporovať úprimných slovenských vlastencov zo Slovenského Hnutia Obrody.

Nech sa v praxi naplní to známe: Kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec naložil Ficovi za jeho pokrytecké táraniny o slovenskej zahraničnej politike

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds