SHO: Róbert Švec naložil Ficovi za jeho pokrytecké táraniny o slovenskej zahraničnej politike

Dámy a páni. Počas posledných hodín Robert Fico, okrem iného, vyhlásil: Smer-SSD bude naďalej považovať EÚ za životný priestor pre Slovensko a trvať na plnení záväzkov, ktoré vyplývajú z členstva v iných medzinárodných politických, hospodárskych a bezpečnostných organizáciách. V zahraničnej politike bude presadzovať suverénnejšie postavenie SR v EÚ…

Fico je farizej politický a vie to celé Slovensko. Veľmi dobre vie, že žiadne suverénnejšie postavenie SR v EÚ sa konať NIKDY nebude, pretože náš slovenský právny systém je podriadený „európskemu právu“.

To, čo tvrdí Fico, je len pokus získať pronárodne orientovaných voličov, ktorí nie sú spokojní s členstvom našej vlasti v dekadentnej EÚ. A garantujem vám, Slovenky a Slováci, že ak by sa smeráci opäť chopili moci, nič zásadné by sa v slovenskej zahraničnej politike neudialo. Aj naďalej by sme boli kolóniou EÚ a NATO, len pod taktovkou Smeru-SSD.

Ak chceme, aby sa Slovensko nadýchlo, potrebujeme mať jasnú víziu krátkodobú a aj dlhodobú, koncepčnú a priamu. A tú ponúka dlhodobo Slovenské Hnutie Obrody.

Naše hodnotné piliere to jasne dokazujú…

Vystúpenie z EÚ – slovenská cesta pre náš štát

Obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny

Vystúpenie z NATO – neutralita pre Slovensko

Odmietnutie agendy LGBTI

Odmietnutie agendy multi-kulti

A trvám na tom, čo som konštatoval prednedávnom TU: Do liberálnej skupiny subjektov, ktoré kandidujú do NR SR patria: Progresívne Slovensko, Smer-SSD, Demokrati, SNS, KDH, SDKÚ-DS, Hlas-SD, SaS, Modrí, Most-Híd, Sme rodina a OĽaNO.

A čas nám dá za pravdu aj v tejto veci.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023. VÝZVA: Posledná šanca pre poškodených občanov nebankovými subjektmi

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds