Noviny Právo Národa: Róbert Švec k úmrtiu kráľovnej Alžbety II. a mediálnej práčke mozgov

Dámy a páni! Zámerne som čakal niekoľko dní, kým zverejním svoj komentár k úmrtiu kráľovnej Alžbety II., pretože som správne očakával to, čo po jej úmrtí nasledovalo… A to totálna mediálna práčka mozgov v tom zmysle, že „odišla naša kráľovná“.

Tak aby bolo jasné. Kráľovná Alžbeta II. nikdy nebola mojou kráľovnou. Nikdy nereprezentovala môj hodnotový svet, ktorý nie je postavený na zotročovaní, okrádaní, rabovaní iných národov a štátov.

Áno, dámy a páni! Presne takému impériu kraľovala Alžbeta II. Impériu, ktoré rabovalo, vraždilo, kradlo, ponižovalo, kolonizovalo… Necítim smútok za odchodom panovníčky, ktorá bola hlavou impéria, ktoré sa dopúšťalo zločinov proti ľudskosti takmer v každom kúte našej planéty. To nie je môj hodnotový svet a keď všetko to, čo napáchalo britské impérium niektorí Slováci považujú za svoj hodnotový svet, nech sa páči, môžu smútiť ako len dlho chcú. Slobodne!

A to, že kolaboranti z akože parlamentnej opozície preložili akože protest proti vláde z 19. na 20. septembra, lebo pohreb „našej kráľovnej“, je len ďalším dôkazom toho, že kopú za iné ako slovenské záujmy a hodnoty!

Ja osobne, v pondelok 19. septembra oslávim pamätný deň Slovenskej republiky – Deň vzniku Slovenskej národnej rady, pretože štúrovci si zaslúžia, aby sme ich boj za práva a slobodu Slovákov oslavovali. A to je môj hodnotový svet, dámy a páni!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody reaguje na táraniny kolaboranta Blahu

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds