VIDEO: Vlastenci nechali aj na bráne Prezidentského paláca jasný odkaz pre agentku Čaputovú

Dámy a páni! Písal sa 1. september 2022 a desiatky slovenských vlastencov pred Prezidentským palácom v Bratislave dôstojne oslávili 30. výročie prijatia Ústavy druhej Slovenskej republiky TU (1. september 1992).

Počas oslavy odzneli prejavy zástupcov nášho hnutia, ktorí následne spoločne s účastníkmi podujatia priviazali na bránu Prezidentského paláca stužky – slovenskú trikolóru, ako odkaz pre agentku Čaputovú, že slovenský Prezidentský palác musí byť a bude v rukách vlastencov a nie v rukách kolaborantov, vojnových štváčov a agentov cudzích záujmov.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu…

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Deň Ústavy SR sme oslávili pred Prezidentským palácom a Zuzane Čaputovej sme…

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds