SHOCAST. Boková varuje pred novým životným nebezpečenstvom v školách: TOTO naozaj nie je…

Gröhling, covidový zločinec, plagiátor, opichávač slovenských detí, minister výskumu a vyučený obuvník v jednom, si na začiatok školského roka 2022/2023 splnil svoj mokrý sen, ktorý nielen v dnešných časoch, ale i do budúcna môže ohroziť na zdraví a živote našich žiakov a študentov.

Pravdaže, ak sa za nich nepostavia ich rodičia a nepovedia NIE! O čo ide, priatelia, vám v najnovšom podcaste Slovenského Hnutia Obrody povie Katarína Boková.

Aktuálny podcast vznikol 7. septembra počas diskusie v TV SLOVAN.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Zdenka Kramárová sa uchádza o poslanecký mandát v meste Martin

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds