NOVINY Právo Národa tento mesiac oslavujú. Spoločne s vami

Dámy a páni. Rodným dátumom novín Právo Národa je 18. apríl 2001. V tento deň vyšlo prvé číslo novín, ktoré vychádzajú nepretržite až do dnešných dní. 

V novinách Právo Národa si môžete prečítať analýzy, komentáre, ale aj glosy k aktuálnym udalostiam na Slovensku a aj vo svete. V novinách uverejňujeme z veľkej časti články, ktoré majú exkluzivitu, to znamená, že si ich neprečítate nikde inde. Ani na internete. 

Právo Národa sú noviny, ktorých srdce bije pre Slovensko a zaslúžia si miesto v každej uvedomelej domácnosti slovenskej. Aj v tej vašej. 

A aj PRETO… Pri príležitosti 23. výročia vychádzania dvojmesačníka Právo Národa vám ponúkame 50% ZĽAVU z dobrovoľného príspevku na vydávanie novín. Štandardný príspevok na noviny je vo výške 18 eur na kalendárny rok. ALE… ak si naše noviny objednáte teraz, môžete využiť 50% zľavu, t. j. uhradíte iba 9 eur. 

PONUKA platí iba do 18. apríla (vrátane). 

Ako postupovať? TAKTO…

Príspevok vo výške 9 eur môžete poukázať na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, adresu na ktorú vám máme posielať noviny, dar – Právo Národa, rok 2024.

Po pripísaní vašich príspevkov, vám noviny budeme posielať prostredníctvom Slovenskej pošty. A ako prvé vám pošleme číslo 01-02/2024. 

Ďakujeme, že spoločne s nami budete šíriť objektívnu pravdu TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Aký by mal byť slovenský prezident?

————————

Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds