Noviny Právo Národa: Úplatné liberálne médiá slobodu slova zabili. Róbert Švec ponúka recept ako…

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti (24. máj 2004, kedy vzniklo ako občianske združenie a od 15. mája 2019 aj ako politické hnutie) stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy.

A tak tomu bude aj naďalej. ALE… Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.

Vašu pomoc a podporu, ktorá spočíva v tom, že sa odhodláte a budete ľudí SHO podporovať aj verejne na námestiach a v uliciach slovenských miest. Pretože úplatné liberálne médiá zabili slobodu slova a pravdu môžeme ba musíme šíriť počas verejných zhromaždení.

Najbližšie už túto nedeľu 7. augusta od 15:00 hod. na Námestí sv. Michala v Hlohovci.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: Súd rozhodol, že Čaputovú údajne nemožno označovať za agentku. Róbert Švec to vidí takto…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds