Noviny Právo Národa: Vládni a aj bruselskí zločinci sa dohodli na ešte tvrdšej cenzúre a popieraní…

Ďalšia fáza cenzúry, blokovania nepohodlných stránok a osôb na internete a popierania slobody slova UŽ ČOSKORO aj na Slovensku!

Médiá informujú: Európska únia sa dohodla na prísnejšej regulácii online priestoru. Nenávistné prejavy a dezinformácie (čítaj s porozumením, informácie, ktoré nešíria manipulatívnu liberálnu propagandu) na internete budú musieť byť v Európskej únii odstraňované rýchlejšie.

Dámy a páni! Nečakajte, kým sa cenzúra súčasného darebáckeho režimu rozbehne na plné obrátky.

Už DNES sa staňte čitateľmi novín Právo Národa. Poctivej proslovenskej tlačoviny, ktorá šíri objektívnu pravdu a normálne hodnoty. Noviny si môžete objednať TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu a staviate sa na odpor organizovanej skupine vládnych a aj bruselských zločincov.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítate si tiež: ŠKANDÁL: Zmätená liberálna úderka opäť úradovala!? Biely dvojkríž ako symbol…

—————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds