Noviny Právo Národa: Zločinec Matovič presadzuje volebnú korupciu. Róbert Švec to vidí takto…

Dámy a páni. Zločinec Matovič opäť prerazil dno normálnosti.

Navrhuje, aby každý občan, ktorý príde voliť v nasledujúcich parlamentných voľbách, dostal od štátu odmenu 500 eur. Takýto návrh zákona predložil do Národnej rady Slovenskej republiky. Zákon by sa mal vzťahovať len na tohtoročné voľby. Ak by k voľbám prišli zhruba tri milióny ľudí ako v roku 2020, zo štátnej kasy by odtieklo asi 1,5 miliardy eur, informujú médiá.

A Matovič argumentuje aj tým, „že Slovensku hrozia voľby, ku ktorým príde historicky najmenej voličov.“

Konštatujem, že ani sa nečudujem, že bežní občania sú znechutení z politikov a keď počujú slovo politik, tak to v nich evokuje mafiána, podvodníka a klamára. A oprávnene! Je to spôsobené tým, že v našom štáte slovenskom dlhodobo vládnu zločinci, podvodníci a napríklad predsedom slovenského parlamentu je kovaný originál mafián.

Formou podplácania občanov, aby sa zúčastnili volieb sa celospoločenská apatia voči politike nezmení a nič sa nevyrieši. V čele nášho štátu potrebujeme rozumných a zodpovedných vlastencov, ktorí politiku chápu a aj už realizujú ako službu ľudu slovenskému TU. Presne tak, ako ľudia Slovenského Hnutia Obrody TU.

Takí ľudia musia byť v ústavných funkciách a ich výsledky práce budú motivovať občanov, aby sa aktívne podieľali na veciach verejných. A aby sa tak stalo, na to je potrebné, dámy a páni, aby voliči slovenskí prestali vyznávať teóriu menšieho zla a údajne prepadnutého hlasu.

Takže… Hore hlavy, Slováci. Máme na viac.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa. Róbert Švec reaguje na slová agenta Naďa o mobilizácii: ODPOR je cesta!

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds