K inaugurácii Čaputovej: Náš hodnotový svet krváca, ale nie kvôli liberálom

Na pozvanie Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky som sa v sobotu 15. júna zúčastnil inaugurácie novej prezidentky Slovenskej republiky. Na rozdiel od iných kandidátov na prezidenta nášho štátu, ktorí sa rozhodli, že sa slávnosti nezúčastnia. Rešpektujem ich slobodné rozhodnutie, nech už na to mali akýkoľvek dôvod.

Pred, počas inaugurácie a aj po nej som na vlastné oči videl a vlastné uši počul, a ešte viac si uvedomil, prečo sú liberáli úspešní a prečo pokračuje ich víťazné ťaženie naším právnym a politickým systémom. A už im chýba iba posledný krok k tomu, aby definitívne ovládli náš štát a pretvorili ho na svoj hodnotový svet. Víťazstvo vo voľbách do NR SR. Pretože vedia medzi sebou komunikovať a navzájom sa podporovať.

Nemenovaný, vplyvný účastník inaugurácie, podal ruku Robertovi Mistríkovi a povedal mu, že pre neho je on víťazom volieb, pretože, vďaka tomu, že on odstúpil z volieb je teraz Zuzana prezidentkou. Viete si predstaviť niečo podobné na „národnej scéne“? A aj preto liberáli postupujú úspešne vpred.

Ale chyba nie je v nich, chybujú tí, ktorí sa stavajú do pozície politických „mesiášov“ národa a pritom vôbec nepochopili, o čom politické „mesiášstvo“ je a má byť. O pokore, schopnosti počúvať iných, reálnom, ale odhodlanom egu, vzájomnej diskusii a o reálnej ochote spájať zodpovedných vlastencov. To je cesta budúcnosti…

Autor: Róbert Švec

Predstavitelia nášho hnutia pred pamätníkom Ľudovíta Štúra v Štúrove.

Zo stanoviska nášho hnutia vyberáme:

To, čo už dlhšiu dobu deklarujeme, aj v praxi napĺňame. Jeden zo základných cieľov nášho hnutia je ten, aby zodpovední vlastenci medzi sebou začali komunikovať a aj spolupracovať s cieľom upevňovať zdravé, tradičné hodnoty a slovenskú štátnosť.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali, že svoje sily s naším hnutím spojili dve občianske iniciatívy: Sloboda a priama demokracia a umelecké združenie ART MATEHORN. V diskusiách a rokovaniach s ďalšími občianskymi iniciatívami ako aj politickými subjektmi pokračujeme aj naďalej.

Slovenské Hnutie Obrody, už pred prezidentskými voľbami nastúpilo na cestu, v ktorej chce pokračovať. Aktívne komunikovať s každým zodpovedným vlastencom a organizáciou, ktorí o takúto komunikáciu prejavia záujem. Kandidátna listina nášho politického hnutia vo voľbách do NR SR bude otvorenou kandidátnou listinou, t.j. nebudú na nej iba členov politického subjektu Slovenské Hnutie Obrody, ale aj aktivisti z regiónov Slovenska a aj zástupcovia občianskych iniciatív, poprípade politických subjektov, ktoré prejavia záujem o spoločný postup vo voľbách do NR SR.

Róbert Švec počas diskusie v rádiu Slobodný vysielač s Máriom Šušekom z hnutia Sloboda a priama demokracia.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds