Video. Róbert Švec: Potomkovia Mengeleho to opäť skúšajú. Buďte ostražití, Slováci!

Dámy a páni! Dnes chcú do nás novodobí sociálni inžinieri, pokračovatelia nemeckého vojnového zločinca Josefa Mengeleho (vláda Igora Matoviča a jej prisluhovači), ktorý sa smutne preslávil aj tým, že počas holokaustu vstrekoval väzňom v koncentračných – vyhladzovacích táboroch do tela rôzne neoverené „sajrajty“ a následne na nich robil šialené pokusy, pchať vakcíny, ktoré nie sú dostatočne klinicky testované a sú to tiež neoverené „sajrajty“!?

Svojím spôsobom obdivujeme každého, kto si nechá do seba vpichnúť takúto vakcínu. A je úplne jedno, či je to vakcína… 

Viac sa dozviete v aktuálnom videokometári Róbert Šveca.

Prečítajte si aj stanovisko nášho hnutia k povinnému očkovaniu TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds