Odmietate dýchať smrad, ktorý produkujú neslovenské médiá? SHO: Tak ste na správnej adrese

Slováci si po celé stáročia prechádzali rôznymi etapami svojej existencie. Náš národ dokázal, že máme mimoriadne silný civilizačný kód. Inak povedané, národný kód prežitia a existencie ako takej.

V novodobých dejinách sme prežili silnú maďarizáciu, ale aj pokus o čechizáciu, čiže pokus o vytvorenie umelého československého národa. Prežili sme rôzne formy vládnutia: monarchie, republiky, federácie… Prežili sme aj rôzne politické systémy: socializmus bez ľudskej tváre, pokus o socializmus s ľudskou tvárou, divoký kapitalizmus začiatkom 90. rokoch 20. storočia a zatiaľ úspešne vzdorujeme aj súčasnej mediálnej totalite, ktorá sa volá liberálna demokracia.

Slováci toto nielenže dokázali prežiť ako národ, ale vďaka svojej schopnosti predvídať udalosti, svojej skromnosti, nebojácnosti a hlavne vďaka schopnosti využiť  dejinný vývoj vo svoj prospech. To je ten náš silný civilizačný národný kód.

V súčasnosti sa však musíme popasovať a vysporiadať s problémom, ktorý sa volá NUANSA. Pre vysvetlenie výrazu NUANSA uvádzame známu židovskú anekdotu:

Pravoverný žid prišiel za rabínom s otázkou, ktorá mu nedala pokoja.
„Rabín, vysvetlite mi, čo je to NUANSA.“
„Žid, prečo chceš vedieť o NUANSE?“ začudoval sa rabín, ktorý predtým u uňho nespozoroval filozofické sklony.
„Veľmi to chcem vedieť!“ hanlivo zašepkal žid.
„Keď chceš, vysvetlím ti to,“ súhlasil rabín. „Strč svoj nos do môjho zadku.“
Žid poslúchol.
„Vidíš,“ pokračoval rabín. „Teraz mám nos v zadku. Je tu ale drobná NUANSA – nos je tvoj a zadok môj.“

Niektorí Slováci, a žiaľ, nie je ich málo, majú bohužiaľ posledné desaťročia nosy stále niekomu strčené v zadkoch. Zvykli si dýchať zastrčeným nosom smrad z nastrčených zadníc, ktorých je neúrekom. Momentálne majú nos hlboko v zadku USA a v zadkoch starých európskych dobyvateľských štátoch, vrátane ostrovného kráľovstva.

Priatelia, SHO vám dlhodobo ponúka slovenskú cestu, ktorá je reálna. Odmietnite NUANSU! Prestaňte počúvať úplatných politikov, to sú len nastrčené bábky a majú vždy svoje nosy vopchané hlboko v nejakom zadku. Nepodporujte ich a odmietnite dýchať smrad, ktorý vám donekonečna ponúkajú prostredníctvom neslovenských médií.

Začnite spoločne s nami dýchať čerstvý vzduch novej slovenskej epochy dejín. Podporujte nás, staňte sa jedným z nás a presmerujme Slovensko na jedinú správnu cestu – slovenskú cestu TU.

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Médiá: Polovica Slovákov: Západ ohrozuje naše hodnoty. SHO: Poďme slovenskou cestou

————————

Slováci! Odmietnite dýchať smrad, ktorý vám donekonečna ponúkajú neslovenské médiá.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds