Róbert Švec naložil Sulíkovi: Tradície Slovákov sú silnejšie ako vaše teplé rožky. A nielen rožky!

V utorok 15. septembra, v deň, kedy celé Slovensko oslavovalo sviatok Sedembolestnej Panny Márie,  Richard Sulík na Facebooku hrubým spôsobom urazil väčšinu Slovákov.

Okrem iného Sulík napísal: „A ŽE 7-BOLESTNÁ PANNA MÁRIA. Tieto sviatky sú len pozostatky smeráckych vlád a treba ich zrušiť. Nech si láskavo oslavujú po víkendoch, ekonomika už dostala na frak dosť. A máme najviac sviatkov v Európe, skutočne nám to treba?“ A ešte vo svojom statuse Sulík splietal niečo o Ficových narodeninách, akože aby to bolo vtipné.

Na slová Richarda Sulíka reaguje Róbert Švec:

Takýmto primitívnym spôsobom zaútočiť v sviatočný deň na tradície Slovákov dokáže naozaj iba kovaný a ešte k tomu aj hlúpy liberál. V podstate je mi ľúto takýchto duchovných bezdomovcov, ktorí si myslia, že sú doma všade a pritom nemajú nikde domov. A ak Sulík tvrdí, že sviatky, akým je aj sviatok Sedembolestnej Panny Márie sú pozostatkom smeráckych vlád, tak je ešte väčší mentálny úbožiak ako sme si mysleli.

Úcta Slovákov k Sedembolestnej tu bola dávno pred Ficom a bude tu aj po Sulíkovi. To sú hodnoty, o ktoré sa mohli Slováci v dejinách vždy oprieť a tieto tradície aj v budúcnosti zanechajú omnoho väčšiu stopu ako teplé rožky, a nielen rožky, Richarda Sulíka.

————————–

Prečítajte si tiež: Odmietate dýchať smrad, ktorý produkujú neslovenské médiá? SHO: Tak ste na správnej adrese

————————–

Aj táto fotografia dokazuje, v akom mentálnom svete prebýva Richard Sulík. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds