Opichávanie ich každomesačné? Róbert Švec reaguje na fiktívnu tretiu vlnu a tretiu dávku gebuziny

Pamätáte sa! Pred pár mesiacmi boli konšpirátori všetci, ktorí tvrdili, že covid pasy budú, a sú, a takými istými konšpirátormi boli tí, ktorí tvrdili, že nie raz, ani dva, ale tri a viackrát budú chcieť covidoví zločinci opichať ľudí experimentálnou gebuzinou, a je to už tu…

Pri očkovaní proti covidu-19 bude potrebná tretia dávka, ale dávať ju teraz by bolo predčasné, povedal kontroverzný epidemiológ Martin Pavelka. Sajrajt podľa neho vydrží deväť až dvanásť mesiacov. Na Slovensku bola hlavná vlna opichávania vo februári, marci a apríli.

Takže všetci koronafili, pripravte sa na pravidelné opichovanie v horizonte cca 10 mesiacov. Ak to vám nevadí, mne určite nie, ide o vaše „zadky“.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Žilina: Obnovené vojenské súdy ako liek na fiktívnu pandémiu? Róbert Švec: Určite áno!

————————-

Nálepky našej úspešnej kampane si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds