Pápež na Slovensku. Pavol Poprocký: Počujete to ticho!? To pápež František prišiel medzi nás

Počujete to? Dámy a páni! To je POKRYTECTVO. Pokrytectvo médií, ale aj niektorých (netolerantných) ľudí.

Pamätáte si, ako médiá a rôzni politici spoločne so svojimi premotivovanými prívržencami nadávali slobodným ľuďom, ktorí v nedávnej minulosti na protest proti nezmyselným a protiprávnym obmedzeniam a nátlakom vládnej luzy blokovali TU niektoré hlavné cestné ťahy v Bratislave? Vraj bola kvôli nim ohrozená bezpečnosť obyvateľov Bratislavy.

A ja sa pýtam, kvôli príchodu pápeža do Bratislavy, keď v nej boli, sú a mnohé úseky, ba celé ulice budú uzavreté (niektoré až do 15. septembra!), nebude nikto ohrozený?

Počujete to TICHO? Nikto nič… lebo „Svätý Otec“! Aké pokrytecké!

A pamätáte si, ako sa covidoví zločinci na čele s Čaputovou a Matovičom jedovali na statočných demonštrantov zo 17. novembra 2020 TU a strašili celú spoločnosť, že práve oni budú roznášať tak nebezpečný vírus, ktorý si počas návštevy pápeža na Slovensku vybral nanútenú dovolenku?

A ešte doplním fakt, že na návštevu hlavy katolíckej cirkvi sa (prinajlepšom) minie „iba“ 7,6 milióna eur! Takto šafáriť s peniazmi nás všetkých a zároveň tvrdiť zdravotným sestrám, učiteľom a ďalším pracujúcim ľuďom, že na nich nie sú peniaze, to je až nechutné!

Bože, to je toľko pokrytectva, že to „milejdy“ z prezidentského paláca a jej covidová mafia neskryjú ani pod všetky kroje sveta či prázdne slová falošnej solidarity!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Pápež na Slovensku. SHO: Róbert Švec adresoval pápežovi Františkovi verejnú výzvu

————————-

Zdroj obrázku: Pavol Poprocký

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds