Pápež na Slovensku. SHO: Róbert Švec adresoval pápežovi Františkovi verejnú výzvu

Pápež František započal niekoľkodňovú návštevu Slovenskej republiky. Pri tejto príležitosti uverejnil Róbert Švec na sociálnej sieti verejnú výzvu pápežovi, ktorú uverejňujeme v plnom znení.

Pápežovi Františkovi prajem, aby si v našej otčine oddýchol. Aby, aj počas stretnutí so Slovákmi, načerpal dostatok duchovnej sily a tu, na slovenskom území od Tatier až k Dunaju ešte viac zintenzívnil svoj boj proti diskriminácii, šikane a nátlaku.

Tak, ako bojuje proti antisemitizmu, proti „diskriminácii“ neprispôsobivých občanov (marginalizovaných komunít), tak ako verejne odsudzuje segregáciu na základe národnosti, rasy, vierovyznania… mu prajem, aby verejne vystúpil aj proti diskriminácii neopichaných (nezaočkovaných) experimentálnou gebuzinou.

Diskriminácia je a zostane diskrimináciou, nech sú jej pohnútky akékoľvek.

Pápež František, bolo by to krásne gesto, ak by ste práve na slovenskej pôde verejne odsúdili aj túto novodobú segregáciu, ktorá sa šíri ako rakovina nielen na Slovensku, ale aj v Európe a vo svete. Všetci sme dietky Božie, aj neopichaní, a zaslúžia si Vašu lásku, toleranciu a podporu.

Buďte pápežom všetkých veriacich, bez rozdielu. A morálnou autoritou aj pre neveriacich.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký reaguje na nátlak a šikanu na Úrade práce: Náhubok!? Som slobodný človek!

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds