FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v Trenčianskych Tepliciach

Dámy a páni! Naši šikovní kolegovia Erika Löbbová a Vladimír Zigo z Považia sa postarali o to, aby si aj Alžbetka a Adamko z Trenčianskych Teplíc užili písacie pomôcky, fixky od Kibosport či, okrem iného, aj zošity od Notes, a.s. – Školské a kancelárske potreby.

Taktiež nezabudli na meniny mamy Mišky, ktorú potešili sladkou bonboniérou.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte dobré skutky. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj vo Veľkom Krtíši a pomohli sme aj vo Fiľakove

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds