OZNAM vo verejnom záujme! Pozitívna správa pre čitateľov novín Právo Národa: STROPUJEME!

Dámy a páni. Sme veľmi radi, že vám aj touto cestou môžeme oznámiť, že sme zastropovali výšku dobrovoľného ročného príspevku na vydávanie našich novín na rok 2023.

To znamená, že aj na rok 2023 bude výška príspevku na úrovni iba 18 eur, tak, ako v predchádzajúcich rokoch.

Nezvyšujeme cenu, neznižujeme kvalitu, ale práve naopak. Aj vďaka vašim príspevkom môžeme udržať cenový štandard našich novín a pravdaže aj ich nielen obsahovú kvalitu.

Pre vás, dámy a páni, stálych čitateľov našich novín máme ešte jednu informáciu. Od budúceho týždňa začneme s distribúciou aktuálneho vydania Práva Národa 07-08/2022, ktoré bude obsahovať aj informácie o úhrade príspevku na vydávanie novín na rok 2023.

Ale príspevok na rok 2023 môžete uhrádzať už od dnešného dňa na číslo účtu SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, dar – Právo Národa, rok 2023.

A pre vás, ktorí máte záujem stať sa pravidelnými čitateľmi novín Právo Národa, máme pripravené milé prekvapenie. Stačí ak vyplníte formulár TU (vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín Právo Národa) a my vás mailom budeme informovať, aké prekvapenie na vás čaká.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Anton Ančic aj o hlúposti, že domácnosti majú ušetriť 15% spotreby energie

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds