Pandémia koronavírusu na Slovensku? SHO: Naozaj existuje? Veď výnimky sa udeľujú v tisíckach!

Podpredseda vlády Štefan Holý pravidelne cestuje do Veľkej Británie za rodinou. Po návrate na Slovensko však nemusí ísť ani na test, ani do karantény. Hlavný hygienik Ján Mikas mu totiž udelil výnimku. Premiér Matovič, aj napriek údajnej pandémii koronavírusu na Slovensku sa zastal Holého: Mal výnimku ako 500 iných. A podľa hygienikov sa počet udelených výnimiek pohybuje v tisíckach. Informujú médiá.

Na medializované informácie reaguje Róbert Švec:

Toto snáď nemyslia vážne! A bežných Slovákov nútia do testovania, karantény, zákazov, príkazov a po Slovensku voľne pobehujú tisíce ľudí, ktorí môžu ísť kam chcú, prísť kedy chcú a môžu, a aj šíria koronavírus jedna radosť.

Akože chlapci a dievčatá od Matoviča, tak toto sú už obludné orgie hyenizmu a cynizmu voči bežným ľuďom. A ďalší dôkaz toho, že na Slovensku neexistuje pandémia koronavírusu, lebo ak by existovala a situácia by bola naozaj vážna, výnimky by neboli! A potom sa čudujeme, že Slovensko nezvláda boj s koronavírusom, keď tu máme pendlerov ako je Holý TU. A možno práve Holý a spol., ktorí nemusia ani test a ani karanténu doteperili z Británie na Slovensko zmutovaný koronavírus, ktorý je nebezpečnejší ako pôvodný koronavírus.

Skutočný problém dnešných dní? Pandémia vládnej tuposti, ktorá naberá zo dňa na deň väčšie a väčšie rozmery, a ohrozuje náš národ a štát!

————————-

Prečítajte si tiež: Katarína Boková naložila Matovičovi a Sulíkovi: Na svedomí máte tisíce ľudských životov

————————-

Ste si naozaj istí, Slovenky a Slováci, že tento človek má byť aj naďalej predseda vlády Slovenskej republiky a má byť zodpovedný za naše zdravie a životy? Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds