ŠKANDÁL! Video. Štefan Polačik: Matovičova tlupa ohrozila tisícky slovenských životov!

A škandál za škandálom sa valí! Aj takto by sa dalo jednou vetou charakterizovať doterajšie vládnutie Igora Matoviča a jeho babrákov. Ale najnovší škandál je škandálom všetkých doterajších škandálov.

Matovičova vládna luza ohrozila zdravie a životy tých, ktorí jej ešte verili!  Testovala desaťtisíce Slovákov testami, ktoré…

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom vidoekomentári Štefana Polačika…

————————-

Prečítajte si tiež: Pandémia koronavírusu na Slovensku? SHO: Naozaj existuje? Veď výnimky sa udeľujú v tisíckach!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds