Róbert Švec: Situácia v Nitre, a nielen tam, je výsledkom pandémie vládnej tuposti!

Pár slov k situácii v Nitre. Viete, keď nazvážate do mesta pod Zoborom COVID-pacientov z takmer celého Slovenska, tak je jasné, že nemocnica nestíha.

A presne tá istá situácia aká je teraz v Nitre sa bude opakovať už čoskoro aj v Galante, Zlatých Moravciach a pod. Hovorili sme to! A tiež sme hovorili, že skutočnou pandémiou je to, ak Matovičovi babráci pozatvárajú prevádzky živnostníkom a podnikateľom, ale nechajú otvorené novodobé pracovné tábory – automobilky, a to je skutočná pandémia, pandémia vládnej tuposti!

Pre zaujímavosť: „Vysoké Tatry prišli o ďalšiu liečebňu. Granit nemocnica – Vysokošpecializovaný ústav pre pľúcne choroby v Novej Polianke po 60. rokoch existencie zatvorili.“ (zdroj TU)

A otázka znie, nezišiel by sa práve v týchto dňoch takýto špecializovaný ústav? A určite by nebol prázdny. A to je problém slovenského štátu, že nám vládli a vládnu ľudia, ktorí nemali a nemajú dlhodobé vízie v jednotlivých oblastiach života.

Zdravie nemôže byť tovar a nemôže byť predmetom podnikania. Občania Slovenskej republiky si platia povinné zdravotné odvody a za svoje odvody im musí systém zabezpečiť zdravotnú starostlivosť. Namiesto likvidovania siete nemocníc a špecializovaných ústavov je potrené ich vytvárať a myslieť (predvídať) pritom aj na zlé časy, aké zažívame aj v súvislosti s koronavírusom.

Ale je tu Slovenské Hnutie Obrody, ktoré má jasnú a presnú predstavu rozvoja nášho štátu v krátkodobom a aj v dlhodobom horizonte. Presvedčiť sa o tom môžete TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Budúcnosť je v silných slovenských štátnych podnikoch! A nie v ich výpredaji!

————————

Písal sa 26. december 2020: Upsss, kamera liberálnej propagandy zabrala to, čo nemala. Rúško-nerúško, podstatné je foto a úsmev na tvári. Keď to takto funguje v nitrianskej nemocnici, potom sa nemôžeme čudovať, že nestíha údajný nápor COVID-pacientov. A čaro nechceného, záber vznikol počas toho, ako riaditeľ nitrianskej nemocnice informoval slovenskú verejnosť o kritickej situácii v nemocnici. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds