SHO: Katarína Boková vyzvala Gröhlinga, aby podal demisiu. Ak tak neurobí, môže sa na nás tešiť

Dámy a páni! Pri príležitosti začiatku nového školského roka zverejňujeme odporúčanie Kataríny Bokovej, ktoré poslala ministrovi a politickému pedofilovi Gröhlingovi.

Vážený pán minister výskumu Branislav Gröhling,

s veľkým rozčarovaním sledujem Vaše pôsobenie vo funkcii ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR. Keďže na Váš plat prispievam aj ja, rovnako tak aj ostatní daňoví poplatníci v štáte slovenskom, dovolím si byť k Vám úprimná a priama.

Som zamestnanou matkou dvoch školopovinných detí, a popri iných povinnostiach sa verejne angažujem prostredníctvom Slovenského Hnutia Obrody. Predpokladám, že ste o nás počuli a ako dôkaz našej existencie a Vašej odbornej neschopnosti sme Vám 26. júla 2021 zanechali na Vašom ministerstve záchodové kefy.

Dôvodmi, pre ktoré Vás považujem za absolútne nekompetentného človeka sú, nielen, že ste nerodič a neodborník bez pedagogického vzdelania, ale najmä Vaše alogické pritakávanie na rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva SR, hlavného hygienika SR a zriadený krízový štáb v čase „pandémie“ Covid-19.

Ako sme Vám písali v Žiadostiach rodičov za bezpodmienečný návrat detí do škôl, neexistuje žiadna povinnosť uložená zákonom na to, aby žiaci a študenti sedeli v školách s rúškami na tvárach. Navyše pre to neexistuje žiadna relevantná odborná štúdia od lekárov, psychológov a sociológov. Práve naopak, deti strácajú svoju identitu a dôležitý sociálny kontakt.

Navyše, tí najmladší žiaci, potrebujú byť v škole kontrolovaní pani učiteľkami, či správne vyslovujú jednotlivé hlásky, či správne tvoria slová; starší žiaci zase potrebujú, nielen, pri cudzích jazykoch správne a zreteľne artikulovať. Počas vyučovania je nevyhnutné pracovať sústredene, s dostatočným prísunom kyslíka. Ak je daná už len významná pochybnosť o tom, že nariadené opatrenie môže poškodiť zdravie detí, nemôže byť nikdy uložené ako povinnosť a už vôbec nemôže byť podobnou podmienkou podmieňovaný prístup k základnému vzdelávaniu.

Je čas, naučiť sa žiť s vírusom a jeho mutáciami, pán minister. Snáď neočakávate, že naše deti budú po zvyšok svojich školských čias sedieť v triedach obmedzené rúškami, strašené očkovaním a frustrované všetkými zvrátenými výmyslami, na ktorých pracujete?!

Opakovane Vás žiadam, spolu s tisíckami rodičov, aby ste naše deti pustili do škôl BEZ PODMIENOK, t.j. bez rúšok, bez testov, bez očkovania. Nevyhovárajte sa na Vyhlášku MZ SR.

Ďalej Vás žiadam, aby ste nepomýšľali nad testovaním žiakov a študentov pre plnenie si povinnej školskej dochádzky.

Žiadam Vás, aby ste zastavili vakcinovanie na pôde škôl a to OKAMŽITE.

Okrem vašich prešľapov, ktoré sa týkajú Vašej túžby opichať vakcínou naše deti, Vám tiež vyčítam Manuál pre riaditeľov škôl, v ktorom ich degradujete do polohy prisluhovačov systému. Vytýkam Vám, že na učiteľov a riaditeľov vyvíjate nátlak ohľadom očkovania proti C-19 a tak rozbíjate kolektívy, z dospelých a vzdelaných ľudí robíte udavačov a štvete ich nielen proti sebe ale aj proti nám rodičom a žiakom. Odsudzujem aj novinku z Vašej dielne a to otvorený trh s učebnicami, či pôsobenie rôznych mimovládnych organizácií na pôde škôl (aktuálne SOWA).

Vážený pán minister Gröhling, otvorene Vás žiadam a vyzývam aby ste podali DEMISIU a to okamžite. Nemáte morálne právo, a ani väčšinovú podporu, naďalej zotrvávať na takom dôležitom poste a riadiť ministerstvo, ktoré formuje budúce generácie a ďalšie smerovanie Slovenskej republiky.

Pokiaľ tak neurobíte, upozorňujem Vás, že nahnevaní rodičia pod vedením Slovenského Hnutia Obrody sa pred Vaše ministerstvo vrátia a opäť Vám necháme jasný odkaz, čo si myslíme o vašich „odborných“ zručnostiach.

S pozdravom,

Katarína Boková, matka a členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody v zastúpení rodičov

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Imperatívny mandát ako liek na bordel parlamentný? Politický lekár Róbert Švec reaguje

————————

Katarína Boková. Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds