Pavol Poprocký: Hor sa do prírody! BEZ RÚŠKA! Ďaleko od tých, ktorí sa vás snažia vystrašiť

Jarné počasie je tu. A s ním sú spojené aj práce v záhrade, ako napríklad aj strihanie a rez stromov. A práve na to som sa tento týždeň, za krásneho slnečného počasia, podujal.

Hoci mám povinností v rámci SHO a štúdia neúrekom, počasie prialo a jednoducho sa nedalo sedieť a „čumieť“ do obrazovky. A, veru, veru, dobre padol pohyb na čerstvom vzduchu, pri činnosti, ktorú mám rád.

Priatelia, doporučujem aj vám pohyb v záhradách, prírode, ďaleko od televízora a všetkých tých, ktorí sa vás snažia vystrašiť.

Pravdaže, BEZ RÚŠKA, lebo to do prírody určite nepatrí.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Ekoprojekt SHO. Pavol Skýpala: Pomocnú ruku sme podali aj voľne žijúcim zvieratám

————————-

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds